Facebook Instagram Youtube obchod@egibi.cz

skSK

cz
CZ
en
EN
de
DE
sk
SK
Egibi Floors B2B portál Videá Blog Dátové feedy Dokumenty Katalógy Kontakt

Obchodní zástupce

01.02.2022

ČR - Čechy

Firma Egibi hledá nového kolegu na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE, který podpoří rozvoj u současných obchodních partnerů a bude dále rozvíjet distribuční síť v regionu ČECHY. Práce na hlavní pracovní poměr, ale i možnost OSVČ.

Náplň práce:

  • jednání se současnými zákazníky a obchodními partnery
  • příprava cenových nabídek
  • aktivní získávání nových obchodních partnerů a rozšiřování spolupráce u stavajících partnerů
  • technická podpora nových i stávajících zákazníků
  • týmová spolupráce s kolegy ve společnosti

Předpoklady:

  • velké osobní cíle a ambice - chuť něčeho dosáhnout
  • zkušenosti s jakoukoliv obchodní činností alespoň 2 roky
  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou - podmínkou
  • základní znalost PC a MS Office/Google tabulky
  • zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • příjemné vystupování
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost při práci na svěřených projektech
  • vynikající komunikační dovednosti a ochota cestovat
  • řidičským průkazem sk. B

Co nabízíme:

  • jsme mladá dynamicky se rozvíjecí společnost
  • je vytvořena síť obchodních partnerů, kterou převezmete a budete dále rozvíjet
  • zajívavé ohodnocení, transparentní systém provizí a odměn
  • mladý příjemný kolektiv, nekorporátní společnost s osobním přístupem
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možnost pracovat částečně na home office
  • mobilní telefon, notebook, služební vůz také k soukromému užívání

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Sídlo firmy je v Krnově, nutné porady vždy 1 den v týdnu v sídle firmy a následná práce v terénu v přiděleném regionu ČECHY.

V případě zájmu posílejte své životopisy na adresu rysova@egibi.cz, případně tel. kontakt Michaela Rysová 777296871.

Skladník

17.03.2022

Krnov

Společnost Egibi s.r.o. hledá skladníka na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe ve skladu výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • loajalita
  • samostatnost

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • zajímavou práci v mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • práce na jednu směnu Po - Pá od 7:30h do 16:00h
  • motivační ohodnocení